ארגון שלוה נוסד בשנת 1990, כחלום פרטי של משפחה אחת בה נולד וגדל יוסי סמואלס, ילד שנולד בריא לחלוטין, והפך בן רגע בעקבות חיסון פגום שקיבל, לחרש, עיוור ועם מוגבלויות מורכבות. הוריו, קלמן ומלכי, האמינו כי משפחות כמו זו שלהן זקוקות לתמיכה של הקהילה באתגרים העצומים הכרוכים בגידול ילדיהן המיוחדים: ממיזם התנדבותי צנוע בדירה שכורה בירושלים, הפך שלוה לארגון מוביל לקידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים. חרטנו על דגלנו את השאיפה לשילוב חברתי, ומדי יום, מסביב לשעון, כשאלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים נהנים מן השירותים של ארגון שלוה ללא הבדל דת, מין או גזע– אנו מגשימים את החזון, צעד אחר צעד.

במשך כל השנים הגיעו חניכים רבים מאיזור גוש עציון לשלוה בירושלים ובתקופת האינתיפאדה השנייה, שהיה קושי לנסוע בציר לכיוון ירושלים הוחלט להקים סניף שלוה באלון שבות, כדי לתת מענה נוח ונגיש יותר למשפחות הגוש.

מאז ועד היום שלוה גוש עציון הלכה והתפתחה, היא מונה כעת 31 חניכים והיד עוד נטויה.
אל שלוה גוש עציון שממוקמת ביישוב אלון שבות מגיעים ילדים בעלי צרכים מיוחדים מסוגים שונים מגילאי 6-21, הילדים מחולקים ל4 קבוצות.
שלוה פותחת את שעריה מידי יום בשעות הצהריים אחרי בית ספר ועד לשעה 18:00 בערב. בנוסף, מתקיימים אירועי שיא רבים סביב מעגל השנה, מחנות קיץ, שבתות פעם בחודש ועוד..
את הילדים מקבלות בנות השירות ומתנדבים, וצוות מקצועי מוביל.

פרטים ליצירת קשר למצטרפים חדשים:

אילת- 0527203063
נעמה- 0506455338
מייל - [email protected]