דלג על בר עליון
בר עליון

דבר מנהל האגף

דבר מנהל האגף

תושבים יקרים. אגף ההנדסה משרת את ציבור תושבי המועצה האזורית בנושאי התכנון והבנייה הציבורית.

מהנדס המועצה העומד בראש האגף, מופקד גם על ועדות התכנון והרישוי הפועלות מתוקף חוק לרישוי ואכיפה של בנייה פרטית, ציבורית ועסקית.

רשות הרישוי מעניקה היתר בנייה וגם פועלת לאכיפה. האכיפה מהווה את החלק הנעים פחות אך חיונית לשמירת החוק ואיכות חיינו והמועצה נחושה להפעילה תדיר וללא משוא פנים.

באגף ההנדסה, משרתים אנשי מקצוע בתחומי האדריכלות, הנדסת הבניין ומדעי הארץ (גיאוגרפיה) ופועלים לשרות הציבור על פי מערכות חוקים, צווים החלים ביהודה ושומרון ומדיניות ראש המועצה והמועצה. מידע חשוב על פעולות האגף, הישובים, זכויות בנייה, נהלים ותחיקה, ניתן למצוא כאן באתר. עם הזמן יתווסף עוד מידע ועוד דרכי נגישות למידע נוסף, ככל שיידרש במטרה לאפשר לציבור המתעניינים והפונים, להסתייע ככל שניתן מוקדם יותר בטרם יפנו לקבלת שרות אנושי במשרדינו בשעות הקבלה המוגבלות.

תמיד נשמח לקבל הערות והצעות באמצעות הדואר האלקטרוני שכתובתו מוצגת בהמשך.

מידע רב הינו מקצועי וגם אם נעשה מאמץ להציגו באופן שעשוי להיות מובן לכל, מומלץ למבקשים המעוניינים לברר על זכויות בנייה, לקבל היתרי בנייה או לקדם כל הליך בנושאי תכנון ובנייה להיעזר באנשי מקצוע. כך התגובה והתוצאה יענו היטב לציפיותיכם.

ב"ה ידי הצוות באגף עמוסות במלאכה הברוכה של בניין הארץ ושרות התושבים. כל העת נעשה מאמץ לשפר ולייעל עוד. באתר ניתן למצוא מידע גם על הליכי הרישוי, משכי זמן שרות, וזמני קבלת קהל.

אני מברך את תושבינו, ושאר הגולשים המתעניינים בנו במציאת הסיוע והברכה באמצעות החידושים שהתקופה מאפשרת לנו ולבונים בנייה פורה נינוחה ומוצלחת.

 

בכבוד רב,

יצחק רוזנברג, מנהל אגף הנדסה