דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

שלמה נאמן
ראש המועצה
מרים פולאק
מנהלת לשכת ראש המועצה
יעקב ליפקין
דובר
אביה גרינברג
רכזת לשכה בכירה

לשכת מנכ"לית

יפה שטרית
מנכ"לית המועצה
אביב רון
מנהל רישוי עסקים ואיכות הסביבה
פנטה פנטה

דוריס טואיזר
מנהלת לשכת מנכ"לית
מורית ינון
מנהלת מוקד ופרויקטים
מלי בן יוסף
מנהלת הון אנושי
רעות צ'יקו
רכזת נוכחות
ליאור בוסקילה
מנהל העמותה לקידום החינוך
אריאל ממן
מנהל מח' מכרזים

מבקר המועצה

תכנון ובקרה

הושעיה הררי
מנהל אגף תכנון ובקרה
מני סקולניק
מנהל יחי' פיקוח ואכיפה
ווסילי ירוחוביץ'
אחראי מחשוב
אלי ללום
נכסים, שומה ו-GIS
אברהם נחליאל
מנהל מח' קרקעות

ביטחון

פינצ'י הרשלר
מנהל אגף ביטחון
דניאל הנסון
קב"ט ישובים
אסף וילף
קב"ט מוס"ח, חירום ורפואה
מוקד ביטחון
מוקד ביטחון
דניאלה אזולאי
מזכירת האגף

יחידת פיקוח ואכיפה

מני סקולניק
מנהל יחידת פיקוח ואכיפה
גיורא חדידה
פקח
קיילה ניר
מזכירת יחידת פיקוח ואכיפה

הנדסה

שירה כהן
מזכירת האגף
רותם כץ
מנהלת רישוי
מירי אביטן
רכזת רישוי
טליה בן-עמארה
מנהלת תכנון
חיה מרציאנו
בודקת תכניות
עדינה לבסקובסקי
בודקת תוכניות
שיראל הגר
אדריכלית
צבי ליבקוביץ'
מקדם פרוייקטים
דן אוחיון
מפקח ביצוע
אשר אוחיון
פקח בניה
רעות אילון
מזכירת מחלקת ביצוע

חינוך

אבי אלון
מנהל אגף
מיכל וייסמן
מזכירת האגף
מולי יסלזון
מנהל מחלקת בי"ס יסודיים
יהודית עמיחי
ס. מנהל אגף
חן הירשהורן
רכזת הסעות
ברכה שפלר
מנהלת מחלקת גנים
מוריה הורביץ
מזכירת גנים
רחלי אמר
מנהלנית
ידידה שרון
חינוך מיוחד
ציפי תומר
קב"סית
מלכה בארי
קב"סית
מטיה טור פז
קב"סית

גני ילדים

ברכה שפלר
מנהלת מח' גנים
מוריה הורביץ
מזכירת מחלקת גנים

השירות הפסיכולוגי-חינוכי

אביגיל דוידי
מנהלת השפ"ח
גאיה מאור
מזכירת השפ"ח
טלי גולדנברג
פסיכולוגית
אברהם קלנר
פסיכולוג
מוריה בן חמו
פסיכולוג
תמר וולפיש
פסיכולוגית
נעה וינברגר
פסיכולוגית
גרשום גבירצמן
פסיכולוג
סיון קנר
פסיכולוגית
מיכל קהאן
פסיכולוגית
עינת שטיין
פסיכולוגית
אורי דוידי
פסיכולוג
משה רובין
פסיכולוג
רחל וולף
פסיכולוגית
גאיה מאור
מזכירת השפ"ח

שירותים חברתיים

אפרת אפרתי
מנהלת אגף שירותים חברתיים
בת שבע שולץ
מזכירת אגף ועובדת זכאות
שיר אפלקר
עובדת מנהל וזכאות
הדס לויתן
ראש צוות
אורי שרמן
עו"ס מניעת אלימות
אלה גרשון
עו"ס רכזת תחום צרכים מיוחדים
דנה גולדברג
עו"ס צעירים, ית"ד
חבצלת האוזר
עו"ס משפחות וסדרי דין
יסכה לנדאו
רכזת תחום זקנה
יראת מזרחי
מלווה משפ' צעדים ראשונים
מור יפה
עו"ס מניעת אלימות
נילי שרלו
עו"ס משפחות ויו"ר ועדות
שירה זגדון
עו"ס משפחות וצמי"ד
שרה סיאני
רכזת צעדים ראשונים
שרית סלע
עו"ס משפחות וחוק נוער
ברוך רבי
ראש צוות
אילה חן
עו"ס משפחות וחוק נוער
דעאל מילון
עו"ס משפחות ומטר"א
טלי-לי משכן
עו"ס התמכרויות
נעמי רוזנבאום
עו"ס קשישים
עידן בן סימון
עו"ס התמכרויות
רבקי פרבר
עו"ס משפחות
שרה ברהנו
עו"ס צרכים מיוחדים
אבי אונגר
מנהל המחלקה הקהילתית
דבורה רבינוביץ
מנהלת תחום קליטת עלייה ועו"ס חוסן
קרולין שול שטנר
פרוייקטורית עולים
שירן פאר
מנחת מדריכי מוגנות ומלווה קהילתית
אריק שיפמן
מלווה קהילתי
קרולין שול שטנר
פרוייקטורית עליה
יעקב ברגר
עו"ס קהילתי
אביה בלוך
המתכ' נוער

גזברות

חגית פיינגאלד
מנהלת שכר
מיכאל רבינוביץ
מנהל רכש
יוכי בן שלום
רכזת אכיפה וגביה
מלי אלימלך
רכזת גביה
משה גולדשטיין
מח' גביה
מרגלית רובין
מנהלת חשבונות
אתי יפרח
מנהלת חשבונות
יגאל קומיסרוב
מנהל חשבונאות
רחל אשכנזי
מזכירת אגף
בתיה זמשטין
רכזת שכר

גבייה

גלית בן שיטרית
מנהלת מחלקת גבייה
משה גולדשטיין
סגן מנהל מחלקת גבייה
יוכי בן שלום
רכזת אכיפה
מלי אלימלך
רכזת גבייה

אגף שפ"ע

יאיר בלמס
מנהל אגף שפ"ע
מאיר אלמקייס
מנהל מחלקת תברואה
רותם מנשורי
מזכירת אגף שפ"ע

וטרינר המועצה

ד"ר רן מרגלית
וטרינר המועצה

תברואה

מאיר אלמקייס
מנהל

רכש ומחסנים

מיכאל רבינוביץ
מנהל

ספריה אזורית

אסתי סוויל
מנהלת הספריה

שיטור קהילתי

קובי גבאי
מש"ק גוש עציון מזרח (ליד המזכירות בתקוע)
גדי אקוע
מש"ק גוש עציון מערב (גבעה הצהובה בבניין המועצה בחלק התחתון מבנה 15)

המועצה הדתית

הרב רפי אוסטרוף
יו"ר מועצה דתית
אמנון ראשי
מזכיר
ליבי בן ישי
מזכירה
חדווה ברס
רשמת נישואין

קרן גוש עציון

לימור פרל
מנהלת
יהודית אייזנר
מנהלת חשבונות
יהודית אייזנר
מנהלת חשבונות
גבי הרו
מפתח משאבים
ג'וש הסטן
מפתח משאבים

אסטרטגיית צרכים מיוחדים

ריקי מוכתר-שרעבי
מנהלת תחום אוכ' עם צרכים מיוחדים

Seniors

Пенсионный возраст

Моше Вельтман

Итай Леви

Мири Верман

Ренане Зохар