דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

שלמה נאמן
ראש המועצה
מרים פולאק
מנהלת לשכת ראש המועצה
יעקב ליפקין
דובר
אביה גרינברג
רכזת לשכה בכירה

לשכת מנכ"לית

יפה שטרית
מנכ"לית המועצה
דוריס טואיזר
מנהלת לשכת מנכ"לית
פנטה פנטה

מורית ינון
מנהלת מוקד ופרויקטים
מלי בן יוסף
מנהלת הון אנושי
אביב רון
מנהל רישוי עסקים ואיכות הסביבה
רעות צ'יקו
רכזת נוכחות
ליאור בוסקילה
מנהל העמותה לקידום החינוך
אריאל ממן
מנהל מח' מכרזים

מבקר המועצה

תכנון ובקרה

הושעיה הררי
מנהל אגף תכנון ובקרה
מני סקולניק
מנהל יחי' פיקוח ואכיפה
ווסילי ירוחוביץ'
אחראי מחשוב
אברהם נחליאל
מנהל מח' קרקעות

ביטחון

פינצ'י הרשלר
מנהל אגף ביטחון
דניאל הנסון
קב"ט ישובים
אסף וילף
קב"ט מוס"ח, חירום ורפואה
מוקד ביטחון
מוקד ביטחון
דניאלה אזולאי
מזכירת האגף

יחידת פיקוח ואכיפה

מני סקולניק
מנהל יחידת פיקוח ואכיפה
שולמית דרוק
מזכירת יחידת פיקוח ואכיפה
גיורא חדידה
פקח

הנדסה

מרים פלדמן
מהנדסת המועצה
פקס אגף ההנדסה

טובה הרשקוביץ
בודקת היתרים
נחמי מנת
בודקת היתרים
דסי ליף
מנהלת רישוי בניה
מירי אביטן
רכזת רישוי
טליה בן-עמארה
אדריכלית
שיראל הגר
אדריכלית
צבי ליבקוביץ'
מנהל תחום ביצוע
אשר אוחיון
מנהל מחלקת פיקוח

חינוך

אבי אלון
מנהל אגף
מיכל ויסמן
מזכירת האגף
מולי יסלזון
מנהל מחלקת בי"ס יסודיים
יהודית עמיחי
ס. מנהל אגף
ברכה שפלר
מנהלת מחלקת גנים
מוריה הורביץ
מזכירת גנים
חגית כהן
רכזת פרויקטים גני ילדים
אביגיל דוידי
מנהלת השפ"ח
גאיה מאור
מזכירת השפ"ח
רחלי אמר
מנהלנית
ידידה שרון
חינוך מיוחד
ציפי תומר
קב"סית
מלכה בארי
קב"סית
מטיה טור פז
קב"סית
רינטל מילוא
קבס"ית

גני ילדים

ברכה שפלר
מנהלת מח' גנים
מוריה הורביץ
מזכירת מחלקת גנים
חגית כהן
רכזת פרויקטים גני ילדים

השירות הפסיכולוגי-חינוכי

אביגיל דוידי
מנהלת השפ"ח
גאיה מאור
מזכירת השפ"ח
דנה דיוק-וינשטיין
פסיכולוגית
שבתי פרומן
פסיכולוג
אופיר ירחי
פסיכולוג
טלי גולדנברג
פסיכולוגית
מוריה בן חמו
פסיכולוג
תמר וולפיש
פסיכולוגית
סיון קנר
פסיכולוגית
מיכל קהאן
פסיכולוגית
עינת שטיין
פסיכולוגית
משה רובין
פסיכולוג
רחל וולף
פסיכולוגית

שירותים חברתיים

אפרת אפרתי
מנהלת אגף שירותים חברתיים
בת שבע שולץ
מזכירת אגף ועובדת זכאות
שיר אפלקר
עובדת מנהל וזכאות
הדס לויתן
ראש צוות
יובל אזולאי
עו"ס למניעת אלימות
אלה גרשון
עו"ס רכזת תחום צרכים מיוחדים
דנה גולדברג
עו"ס צעירים, ית"ד
חבצלת האוזר
עו"ס משפחות וסדרי דין
יראת מזרחי
מלווה משפ' צעדים ראשונים
יסכה לנדאו
רכזת תחום זקנה
מור יפה
עו"ס מניעת אלימות
מורן דהאן
עו"ס לטיפול בנפגעי תק' מינית
נטע אסולין
עו"ס משפחות
שירה זגדון
עו"ס משפחות וצמי"ד
שרה סיאני
רכזת צעדים ראשונים
שרית סלע
עו"ס משפחות וחוק נוער
ברוך רבי
ראש צוות
איילה חן
עו"ס משפחות וחוק נוער
דעאל מילון
עו"ס משפחות ומטר"א
טלי-לי משכן
עו"ס התמכרויות
נילי שרלו
עו"ס משפחות ויו"ר ועדות
נעמי רוזנבאום
עו"ס קשישים
עידן בן סימון
עו"ס התמכרויות
רבקי פרבר
עו"ס משפחות
שרה ברהנו
עו"ס צרכים מיוחדים
אבי אונגר
מנהל המחלקה הקהילתית
רעות גאלדור
עו"ס קהילתית מרכזת תכנית תעסוקה
אורי שרמן
עו"ס מניעת אלימות
אביתר פוגלמן
מנהל התכנית של הרשות לביטחון קהילתי - תחום המניעה
דבורה רבינוביץ
מנהלת תחום קליטת עלייה ועו"ס חוסן
קרולין שול שטנר
פרוייקטורית עולים
אריק שיפמן
מלווה קהילתי
קרולין שול שטנר
פרוייקטורית עליה
יעקב ברגר
עו"ס קהילתי
אביה בלוך
המתכ' נוער

גזברות

חגית פיינגאלד
מנהלת שכר
מיכאל רבינוביץ
מנהל רכש
יוכי בן שלום
רכזת אכיפה וגביה
מלי אלימלך
רכזת גביה
משה גולדשטיין
מח' גביה
מרגלית רובין
מנהלת חשבונות
אתי יפרח
מנהלת חשבונות
יגאל קומיסרוב
מנהל חשבונאות
רחל אשכנזי
מזכירת אגף
בתיה זמשטין
רכזת שכר

גבייה

בת שבע רייכמן
רכזת שומה ונכסים
גלית בן שיטרית
מנהלת מחלקת גבייה
משה גולדשטיין
סגן מנהל מחלקת גבייה
יוכי בן שלום
רכזת אכיפה
מלי אלימלך
רכזת גבייה

אגף שפ"ע

יאיר בלמס
מנהל אגף שפ"ע
מאיר אלמקייס
מנהל מחלקת תברואה
רותם מנשורי
מזכירת אגף שפ"ע

וטרינר המועצה

ד"ר רן מרגלית
וטרינר המועצה

תברואה

מאיר אלמקייס
מנהל

רכש ומחסנים

מיכאל רבינוביץ
מנהל

ספריה אזורית

אסתי סוויל
מנהלת הספריה

שיטור קהילתי

קובי גבאי
מש"ק גוש עציון מזרח (ליד המזכירות בתקוע)
גדי אקוע
מש"ק גוש עציון מערב (גבעה הצהובה בבניין המועצה בחלק התחתון מבנה 15)

המועצה הדתית

הרב רפי אוסטרוף
יו"ר מועצה דתית
אמנון ראשי
מזכיר
ליבי בן ישי
מזכירה
חדווה ברס
רשמת נישואין

קרן גוש עציון

לימור פרל
מנהלת
יהודית אייזנר
מנהלת חשבונות
יהודית אייזנר
מנהלת חשבונות
גבי הרו
מפתח משאבים

אסטרטגיית צרכים מיוחדים

ריקי מוכתר-שרעבי
מנהלת תחום אוכ' עם צרכים מיוחדים

Seniors

Пенсионный возраст

Моше Вельтман

Итай Леви

Мири Верман

Ренане Зохар